Osoby, które mają dzieci, zapewne wiedzą co to znaczy, gdy dziecku się nudzi. Na szczęście mamy coraz to więcej nowych pomysłów na zabawę z dzieckiem, technologia coraz bardziej idzie do przodu, a dzięki temu coraz bardziej mamy okazję z niej korzystać. Jednak są takie momenty, gdzie powinniśmy postawić na troszkę starsze metody, które mimo tego są nadal przyjemne, a do tego mają charakter edukacyjny – w tym przypadku kolorowanki dla dzieci, w tym popularne robot kolorowanka. 

Kolorowanki w internecie 

Możliwych szkiców, rysunków do pokolorowania, znajdziemy mnóstwo, zarówno w sieci, jak i w sklepach, księgarniach, kioskach ruchu, czy na poczcie. Jeśli siedzimy w domu, a mamy drukarkę, możemy samodzielnie wydrukować dla przykładu – kolorowankę robota,którego nasz mały urwis pokoloruje w dalszej części. 

Wzorów są setki, jeśli nie tysiące, ale dużą popularnością cieszą się kolorowanki o tematyce robotów – dlatego postaramy się Państwu wymienić przykłady, być może któryś się wam spodoba! 

Pewnie zarówno dzieci, jak i my znamy serię Transformers – mowa o robotach, które mają możliwość przemiany, transformacji w samochody, ciężarówki, zwierzęta czy nawet przedmioty. 

Dziecko będzie miało dużą frajdę, rysując Optimusa Prime’a, czy inne postacie zawarte w tej serii filmów. Będą to idealne kolorowanki dla chłopaków, którzy interesują się techniką, czy mechaniką, albo grami. 

Technika kolorowania 

Do wyboru mamy również inne kolorowanki, każdy powinien bez problemu znaleźć coś dla siebie. Zawsze można wybrać swoją technikę rysunku, malunku. Do wyboru zawsze mamy kilkadziesiąt różnych stron internetowych, na których znajdziemy roboty kolorowanki. Roboty są bohaterami naprawdę wielu programów animowanych, występują w rolach złowrogich postaci, odwiecznych wrogów przeciwnej nacji, czy przyjaciół ludzi. Chłopcy, jak to chłopcy, zapewne będą uwielbiać kolorowanki, gdzie tematyką będą maszyny wojenne, roboty rodem z sci-fi, które mają wielkie działa, czy ogromny pancerz na sobie. 

Malowanie takich kolorowanek jest wielką zabawą dla dzieci, zwłaszcza gdy będą miały okazję pomalować swoje ulubione postacie z gier, czy z filmów. Niezależnie czy to będzie odwieczny łowca, czy cyborg obcej rasy. 

Kolorując, dzieci mogą użyć oczywiście kredek, czy farb akwarelowych, czy może nawet tabletu graficznego, lub swojego urządzenia, jeśli mają je do dyspozycji. Koszt takich prostych narzędzi jest mały, a każdy z nas ma już przy sobie telefon, tak jak nasze dzieci, więc nie powinno być problemu z pobraniem dla dziecka takich aplikacji. 

Jak więc widzimy, rysunków o tematyce robotów, znajdziemy mnóstwo w internecie, wystarczy wpisać to hasło w przeglądarkę. Nasze dzieci na pewno nam w tym pomogą, w końcu są na tyle kreatywne, i mają ogromną wiedzę w tych dziedzinach. W internecie i nie tylko – znajdziemy w końcu roboty z każdej animowanej serii, z każdej gry, czy z każdej bajki dla dzieci. Taki zakup nie jest drogi, a dziecko na pewno się z tego ucieszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *